DOKTORLAR DİZİSİ FAN SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOKTORLAR DİZİSİ FAN SİTESİ

EN YENİ DOKTORLAR FAN SİTESİ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kutsi Hakkında

YazarMesaj
ADMİN RABİA
Admin
ADMİN RABİA

Kutsi Hakkında Empty
MesajKonu: Kutsi Hakkında   Kutsi Hakkında Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 6:57 pm

Hakkında

Ankara'da büyümüş ve Müzik Yaşamına orada başlamıştır ama asıl meşhur olma hikayesi Didim'in Bora Barında Gitar'ı ensesinde çalması ile gercekleşir. Kutsi, müzik aşkını rastgele bir Piyangocu'dan aldığı bir kaç Kazı-Kazan biletinden kazandiği 500 bin lira ile taçlandırmış, ilk Gitarını almıştır.

Meslek Hayatı

1992 yılında kendi bestelerinden oluşan ufak bir albümle İstanbul'a gelmiş ancak bu dönemde prodüktörlerin dikkatini çekmeyi başaramamıştır. Ama çalışmalarına devem eden Kutsi, Erol Köse'nin keşfi ile 2000 yılında 26 gün gibi kisa bir sürede Aşk Payını Aldı adlı ilk albümünü çıkarmıştır. Asıl kendini gösterdiği Sana Ne albümünü 2005 yılında çıkarmıştır. Bu dönemde başta Nalan, Berksan olmak üzere diğer sanatçılara verdiği besteler ve Petek Dinçöz ile yaptığı düetlerle de dikkat çekmiştir. Bu albümle ünü daha da artan Kutsi, müzik kanalı olan Kral Tv'de İlanı Aşk adlı programıyla müzik ve sunuculuğu bir arada yürütmüstür. 2006 yılında Doktorlar dizisiyle oyunculuğa adım atan Kutsi aynı dönemde Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor adlı albümüyle müzikteki başarılı çıkışını devam ettirmeyi başarmıştır. Bu albümü digerlerinden ayiran en büyük özelligi hicbir elektronik ve bilgisayar müzigine yer vermeden, tamamiyle canli müzikten olusuyor olmasiydi. Bu albüm, Osman Ismen yönetiminde Istanbul Devlet Senfoni Orkestrasi esliginde hazirlanmistir.

Kutsi, Doktorlar dizisinde Levent adlı karakteri canlandırmaktadır
http://doktorlarsitesi.eniyiforum.net

Kutsi Hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kutsi Resimleri
» Kutsi Doktor Olursa