DOKTORLAR DİZİSİ FAN SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOKTORLAR DİZİSİ FAN SİTESİ

EN YENİ DOKTORLAR FAN SİTESİ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya

+2
ela_levent_
ADMİN RABİA
6 posters
YazarMesaj
ADMİN RABİA
Admin
ADMİN RABİA

Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya Empty
MesajKonu: Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya   Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 11:18 am

s-z düğündeki sahne...

Z-bu yakışıklı adam benim müstakbel kocam olabilirmi acaba
S-bu dünya güzeli kadında benim müstakbel karım galiba (ve zenanı öper)
Z-suat napıyorsun,herkes burda ayıp ama
S-napıyım,kaç gündür doğru dürst görmedim seni şu düğün hazırlıklarından,özledim sevgilimi
Z-bende ama birde iyi tarafından bak,kendi düğünümüz için antreman yapmış olduk
S-doğru
Z-ee biz ne zaman evleniyoruz sayın birtan
S-15 günümüz var zenan hanım
Z-valla ben bilmem,bugün yarın diye beni oyalıyorsan geç kaldın,kaçışın yok haberin olsun
hem karnım belli olamaya başlamadan elimizi çabuk tutsak iyi olur,yoksa nenem bize bu dünyayı dar eder valla,ben gidip elaya bakıyım bir şeye ihtiyacı varmı
S-tamam (ve yine öper

suat:bende biran önce zenanla evlenmek istiorum... o gerçekten benim hayal ettiğim kadın.çok kararlı.bişey yapcam dedikten sonra onu hiç kimse durduramaz.elim işlemezken beni hayata o döndürdü.çünkü o inanıodu.o benim yanımda olmasaydı,bise sahip çıkmasaydı belki de bugün beraber olamazdık.
bi erkek hayatını paylaşacağı kadından daha ne isterki?

levent:güven ister.bence bi erkek bi ilişkide en çok güven ister.....

-------------************------------------

suat:birini gerçekten sevip sevmediğini anlaman için zamana ihtiyacın vardır..mesela ben zenanı gerçekten sevdiğimi,aşık olduğumu anladığım zaman hiçbir şey beni durduramadı..çünkü o benim için doğru insandı..aylada senin için yanlıştı..bunu geçte olsa görmen iyi birşey..
hasan:hocam siz bu aşk işlerinden anlıyorsunuz..şeyy ben birşey sorucam..mesela biri..başka birini..özlüyorsa düşünüyorsa,onun yanındayken kendini mutlu hissediyorsa..onunla herşeyi konuşabiliyorsa bu biri diğerine aşık mıdır?
suat:kesinlikle aşıktır....hasan bu biri kim?
hasan:biri....haa..şey..canım biri ben değilim tabiki..bir arkadaş..bir arkadaş hocam..neyse ben izninizle bir hava alayım hocam..
suat:tabi..

-----------------------

suat:damat bey..nikahtan önce şöyle bir kadeh içelim.heyecanın yatışsın.
levent:saol suat
suat:çok yoğun bir sene geçirdik.ama ne şanslıyız ki yalnız değildik.hadi şerefe..zenan ve elanın şerefine..hayatlarımızı paylaşacağımız bize destek olucak müstakbel eşlerimizin şerefine..

ARSLAN&JÜLİDE

arslan: ben kendimi kaybetmiş gibiydim. Hayatımda hiç yapmadığım şeyleri senin için yaptım. Hiç hissetmediğim şeyleri senin için hissettim. Ben seninle birlikte olursak benim için biteceğini, ondan sonra da umrumda olmayacağını düşünüyordum. Ama öyle olmadı. Herşey fazla güzeldi. Kçamasaydım herşey kontrolümden çıkacaktı. sana bağlanacaktım ve sen beni sıradan bir aile babasına dönüştürecektin. Çünkü ilk kez gerçekten bunu istedim. Sen bana bunu hissettin. Bana tekrar bir şans verirsen belki biz herşeye yeniden başlayabiliriz.
jülide: ............
http://doktorlarsitesi.eniyiforum.net
ADMİN RABİA
Admin
ADMİN RABİA

MesajKonu: Geri: Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya   Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 11:20 am

Suat:Ben bi kalp adamıyım! Onu parçalara ayırıyorum,tekrar birleştiriyorum,
ellerimde tutuyorum...Ben bi kalp adamıyım! Emin olduğum tek şey ''sen
benim eşimsin, aşkımsın, en iyi arkadaşımsın, kalbim! Benim kalbim senin için atıyo'' ve her ne olursa olsun bunu sakın aklından çıkarma.
Zenan:Seni seviyorum! Seni seviyorum!
Suat:Sen yanımda olduktan sonra! bizi hiç bişey AYIRAMAZ, HİÇ BİŞEY

suat:bende biran önce zenanla evlenmek istiorum... o gerçekten benim hayal ettiğim kadın.çok kararlı.bişey yapcam dedikten sonra onu hiç kimse durduramaz.elim işlemezken beni hayata o döndürdü.çünkü o inanıodu.o benim yanımda olmasaydı,bise sahip çıkmasaydı belki de bugün beraber olamazdık.
bi erkek hayatını paylaşacağı kadından daha ne isterki?

levent:güven ister.bence bi erkek bi ilişkide en çok güven ister..

66. Bölüm (Sezon Finali) - Ela&Levent Son Sahne

Ela: Noldu Levent? Bana niye öyle bakıyorsun?

Levent: Odada nikah saatimiizin gelmesini, senin karım olmanı beklerken bütün ilişkimizi düşündüm. Yaşadıklarımızı...Ne kadar güçlü olursak olalım, ne kadar hayatın karşısında yıkılmaz, yara almaz durursak duralım insanız biz. Benim de zayıf anlarım, düşmekten korktuğum, sendelediğim zamanlarım var...Ve ben bu zamanlarda senin yanımda olduğuna, bana elini uzatacağına, düşersem beni kaldıracağına inanmak istedim. Başını omzuma yasladığında...Tek kişilik yanlızlığımı paylaştığına, seninle huzur bulduğuma inandım. Sana güvendim. Güvenmenin çok zor olduğunu bile bile sana, kadınıma güvendim. Ama sen tek kişilik dünyana almadın beni. Tek başına yaşamayı, tek başına çözmeye çalışmayı tercih ettin. Ben senin sevgilin oldum belki ama dostun olamadım. Sen benim seni ne kadar sevdiğime inanmadın. Seninle herşeyi aşabileceğimize,hayatın tüm garip oyunlarına beraber çözüm bulabileceğimize, çözemesek bile beraber katlanacağımıza inanmadın. Hayatı paylaşmak kuşkı-ulara, güvensizliğe yer bırakmadan samimi, dürüst olmayı güvenmeyi gerektirir Ela. Bu ilişki sürekli benim savaştığım, yürütmek için uğraştığım bir ilişki oldu. Sen bana güvenmedin Ela. Benim sevgimin büyüklüğüne inanmadın. İnansaydın bu yükü, seni çok üzen bu olayı annenle, Zenanla değil ilk benimle paylaşırdın. Benden kaçmazdın. Ben seni hiç bırakmadım. Ama sen beni sürekli bıraktın. İstediğin zaman gidip, istediğin zaman geldin. Arkadaşlarını ve başka kimseyi bırakmadın ama beni bıraktın. Sen benim olmanı umut ettiğim kadın, olmanı umut ettiğim eş değilsin. Ben bu ilişkiye olan inancımı kaybettim Ela. Ben bu yolda birlikte yürüyebileceğimize olan inancımı kaybettim. Ben bu hayatı paylaşabileceğimize olan inancımı kaybettim. Ben seninle evlenemem.
ela_levent_

ela_levent_

MesajKonu: Geri: Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya   Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 8:26 am

AYLAR SONRA ELA LEVENT REPLİĞİ....

80.bölüm ela-levent

Levent Ela’nın yanına gelir.

Levent=Nasılsın Ela?
Ela= Fena değil?
Levent=Evlendiğini duydum, tebrik ederim.
Ela=Teşekkürler. Sende evlenmişsin bende seni tebrik ederim.
Levent bir şey söylemez.

Ela=Eee sen nasılsın?
Levent=İdare ediyorum.
Eylül gelir.

Eylül=Meraba Ela
Levent=Siz tanışmıştınız galiba.
Ela=Hı hı
Eylül=hı hı
Giyom gelir.

Ela=Eşim Giyom

DFden alıntıdır...
ela-levent

MesajKonu: Geri: Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya   Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya Icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 2:21 pm

81.bölüm son replik
ela:levent sana tşk etmeyi unutmuşum
levent susar
ela:neyse ben artık gidiyim
levent elanın kolunu tuar ve
levent:ela seninle birşey konuşmam gerek
ela:ne hakkında
levent:ikimiz hakkında
VE SON YANLIŞ YAZMIŞSAM SÖLEYİN
ela-levent

MesajKonu: Geri: Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya   Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya Icon_minitimePerş. Şub. 19, 2009 3:18 pm

yanlış yazmışım burun
ela:levent sana tşk etmeyi unutmşum
lvnt:niçin
ela:sen beni kurtarmasaydın şu anda ölmüş olabilirdim
bakşırlar
ela:neyse ben artık gidiyim gç kaldım
levent elanın kolunu tutar
lvnt:DUR ELA
lvnt konuşmamız gerek
ela:ne hakkında
lvnt:ikimiz hakkında
_ada_

_ada_

MesajKonu: Geri: Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya   Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 2:37 pm

doktorlar 87. bölüm duygu&arslan

d:arslan bey müasit misiniz?

a:duruma göre değişir

d:sizden bişey isticektim de

a:ne isticene göre de değişir

d:haldun bey endoskopik tiroid ameliyatları ile ilgili bi makale yazmamızı

a:çıkarken kapıyı kapatmayı unutma

d:arslan bey lütfen yarmadımınıza ihtiyacım var

a:peki sen notlarını al akşam yemekte konuşuruz

d:ne

a:dediğimi duydun

d:ben sanırım kendi başıma halledebilirim

a:sen bilirsin
--------------------------------------------------------------------------

d:arslan bey ben biraz düşündüm de teklifiniz hala geçerliyse yani yemek için

a:tamam odamda konuşalım
--------------------------------------------------------------------------

a:ee yemeğe nereye gidelim

d:bilmem fark etmez

a:hım heryer olabilir yani

d:anestezi olmasında onun dışında evet

a:benimle görünmek istemiyosun demek ki

d:mümkünse hayır

a:peki 8 iyi mi?

d:iyi ama sadece makale hakkında konuşucaz ben şimdiden söyliyim de sonra bi yanlış anlaşılma olmasın

a:akşama görüşürüz

d:görüşürüz
http://kutsifann.yetkinforum.com
_ada_

_ada_

MesajKonu: Geri: Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya   Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 2:37 pm

Zenan Fonda:

Bazı biçimlerde ihanetten kaçılabilir vücutlarımız bize ihanet ettiğinde ameliyat genellikle iyileşmenin anahtarıdır.Bazı biçimlerde ihanetten kaçınılamaz birbirimize ihanet ettiğimizde birbirimize ihanet ettiğimizde ise iyileşmenin yolu pek net değildir.
Bide çok daha ağır ihanetler vardır. Ama bazı yaraları bazı çok derin ihanetlerin kaybettirdiklerini onarmak için hiçbir yolu olmadığını anladığınızda beklemekten başka yapacak bir şey yoktur. Beklemek ve affedilmeyi ummak...

Ela Fonda:

Üniversitemizin kam püsün de bir heykel vardı. Eskiden beri var olan geleneklere göre heykelin burnunu okşamak öğrencilere şans getirirdi.1.sınıftaki oda arkadaşım heykelin gücüne gerçekten inanırdı. Ve her sınavdan önce burnunu okşamak için heykelin yanına giderdi.
Arkadaşım heykele güveneceğine ders çalışmalıydı. Belki o zaman sınavlarını verir ve doktor olurdu.
_ada_

_ada_

Bölüm 76-ZS

Suat:Kızım, birtanem n'oldu sana böyle?Ya niye ağlıyor anlamadım ki?Karnıda aç değil..

Zenan:Gazını da çıkarttık.

Suat:Annemi arayıp sorsam mı?Aa en iyisi hemşireyi çağırmak.

Zenan:Uf Suat dur ya!Her sorun olsuğunda birilerine sormayalım artık..Bir de doktor olucaz..

Suat:Zenan, bu benim uzmanlık alanıma girmiyor..İyi tamam buyur çözüm bekliyorum o zaman..Ağlama benim güzel kızım ağlama birtanem..Hay Allah'ım karnı tok, gazını da çıkarttık değil mi az önce?Ağrısı falan mı var acaba Zenan?

Zenan:Buldum!Altını değiştirmedik..

Suat:Aa, niye düşünemedim ben bunu.Ah, kızım hemen geliyorum..Şurda bir tane bez olucaktı..

Zenan:Getirde ben değiştireyim..

Suat:Hayır olmaz, o kadar kursa gittik herhalde değil mi?Ben değiştiririm..

-Zenan 74. bölümü hatırlar:D

Suat bebeğin kafasını vurur..

Zenan:Suat!

Suat:Bu sayılmaz ama..

Eğitmen Kadın:Biraz daha dikkatli olun..

Suat bebeği düşürür..

Odadaki herkes:Aaaa!

Zenan:Sen bebeği düşürdün! -

Zenan:Suat dur!

Suat:Geç kaldın..-bezi koklar- Uff.. Üzülme, birdahaki sefere sen değiştirirsin..

Zenan:Değiştirdin mi yani?

Suat:Ne var ki?Zor birşey mi sanki?Gel bakalım, benim güzel kızım..Zenan bak ağlamıyor artık:)Hadi bakalım annenin kollarına..

Zenan:Hiç fena sayılmazsın:)
_ada_

_ada_

Suat:Levent psikoloğum olacaksın ve beni dinleyeceksin
Levent: Peki,oturun şöyle.Evet sizi dinliyorum
Suat: Hayır,doğursa da kurtulsam,Dakka başı kavga,alındanlık bu ne ya .!
Levent: Bütün yükü o çekiyor.Sen de biraz nazına katlanıcaksın Suat
Suat: Keşke benimde doğurma şansım olsaydı.Valla razıyım.Ya işkence resmen,yok onu neden öyle yaptım.Yok niye öyle düşündüm.Şöyle yapsaydın daha iyi olurdu.Sen zaten hep bölyesi.Ya bitmiyor da Bitmiyor saldırıları ...
Ya Levent Güle,gerçekten çok sinirliyim.Senin de başına gelince görürüz ...
(Koltuğa eğilir)
Şurda biraz uzanabilirmiyim.Tabi Zenan buraya gelmesse .'
(Levent güler) (Suat,Levent'e dergiyi fırlatır)
Gülme, Ya Gülme
(Sonra ikisi de güler )
_ada_

_ada_

MesajKonu: Geri: Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya   Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 2:38 pm

Zenan:Panik yapmanıza gerek yok Mine Hanım! Hayır kavga filan etmedik. Eğer Suat'a önce siz ulaşırsanız lütfen beni arayın. Görümcek işte ne olucak. Nerde bu adam?
Suat:Sözünü ettiğin adam ben miyim?
Zenan:Aaa..
Suat:Dur aşkım Revan'ın canını acıtacaksın unuttun galiba kızımızı..
Zenan:Nerdesin sen? O kadar çok aradım ki telefon kulağıma yapıştı. Hani sabah arkadaşının arabasıyla yola çıkıyordun?
Suat:Bilet bulunca daha çabuk geleyim diye uçağa bindim.
Zenan:Tamam, telefon uçaktayken kapalı anladım sonra o kadar telefonunu çaldırdım neden açmadın?!
Suat:Sürpriz yapayım dedim.
Zenan:Sürpriz öyle mi?! Az daha meraktan kalbime indiriyordun. Aramadığım yer kalmadı.
Suat:Zenan yoksa herkesi ayağa mı kaldırdın?
Zenan:Yok herkesi değil. Sadece Mine Hanım'ı, nenemi, anneni, babanı, kız kardeşini, hocanı ve hastahanedeki herkesi arayıp İstanbul'a sağ salim ulaştığını söylemen gerekiyor. Ha bir de ilkokul öğretmenin Fatma Hanım'ı..
Suat:İlkokul öğretmenimi de mi aradın?
Zenan:Hı hı..Ama aşkım sen her hafta bugün onu arayıp bir isteği var mı diye sorarsın ya..Belki aramışsındır diye düşündüm..
Suat:Belli sen beni çok merak etmişsin..
Zenan:Birazcık..
Suat:Yalancı karım benim..Güzel kızım, nazlım, meleğim benim..Sen hasta mı oldun ha bakayım..Durumu nasıl?
Zenan:Gayet iyi..Bende toparlandım çıkıyordum artık.
Suat:Seni çok özledim.
Zenan:Bende..Sende özledin mi babayı?
_ada_

_ada_

MesajKonu: Geri: Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya   Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 2:38 pm

Bölüm 33-ZenanSuat ' Barışma

Zenan:Onların yaşadığını yaşamak istemiyorum..Korkular ya da gurur yüzünden AŞK’a geç kalmak istemiyorum.
Suat:Yani?
Zenan:Yine de hala Zenan’ım ve o soruyu soran ben olmayacağım.
Suat:Ama ben sorarsam kabul ediceksin?
Zenan:Öğrenmek için sorman lazım.
Suat:Ben de hala Suat’ım ve bana o kadar kök söktüren kadına “Benimle Evlenir misin?” diye sormayacağım. -Kutuyu uzatır- Aylardır burada bekliyor.
Zenanarmağıma takmasam olur mu?Kolyemde taşırım..
Suat:Sen bilirsin..Yani bu “Kabul Ediyorum” demek mi oluyor?Yani EVLENİYOR muyuz?
Zenan:Eh, Galiba..
Suat:Evleniyoruz…!

Zenan:Karı-Koca olucaz ama sana asla “kocacım” demem..(:
Suat:Evet, “karıcım”da kulağa pek hoş gelmiyor(:

_ada_

87.bölüm

--------------------------------------------------------------------------------

Zenan&Suat
Suat:Gel bakalım..Basamağa dikkat!
Zenan:Yaa niye geldik buraya?Daha gidip çalışmam lazım..

Suat.. Bu??
Suat:Beğendin mi süprizimi?
Zenan:Evet'te niye bu... Aaa doğruya bugün bizim yıl dönümümüz!
Suat:(:Evet.Bende güzel karımı hastaneden çıkaramayınca..Kutlamayı hastanede yapmaya karar verdim.
Zenan:Suat benn..Ben çok özür dilerim, tamamen unuttum.. yani bu gün her şey üstüste gelince....

''BEN SENİ ÇOK SEVİYORUM!''
Suat:''BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM BİTANEMM!''

Bi sene önce bugün dünyanın en mutlu insanı yaptın beni...
Sen benim hayatımın sonuna kadar;Sevdam,Aşkım,Gönülçelenim,Aksiliğim,Kızgınlığım,Mu tluluğum,Hayat arkadaşım..Daha bi dolu şeyim olucaksın.

''Sen Ellerim Gibisin, Nereye Uzatsam Seninle Dokunuyorum.
Gözlerim Gibisin, Baktığım Herşeyi Seninle Görüyorum.
Herkez Sever Mi? Benim Gibi..Yanındayken Bile Böylesine Özler mi? Bilmiyorum...
Böylesine Tarifsiz..Öylesine Anlatılması İmkansız..

''KARIM BENİM''
Eğer Bi Daha Bu Dünyaya Gelirsem..Yine Seninle Evlenirim! Yine Seni Severim''
m3rv3-£La
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
m3rv3-£La

MesajKonu: Geri: Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya   Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 10:38 pm

~~~~~~~1. Bölüm~~~~~~~

E- Taksi... Of ya bir tanesi de boş geçmez mi? Taksi... Taksi...
Taksici- Ne tarafa gidiyorsunuz?
E- Karşıya gideceğim.
Taksici- Bu yağmurda gidemem.
E- Uf! Taksi...

[Taksi gelir, Ela biner...]

E- Lütfen iner misin? İlk önce ben bindim.
L- Bence ikimizde aynı anda bindik. Bu yağmurda kimse beni bu taksiden indiremez.
E- Önce benim bindiğimi beyefendiye söyler misin amca?
L- Amcanız mı şoför bey? İsterseniz soralım amcanıza, kim daha önce binmiş, ha?
Taksici- Ben karışmam, siz aranızda halledin artık.
E- Beyefendi iner misiniz? Zaten canım burnumda. İşe de geç kaldım.
L- Bu yağmurda?
E- Erimezsiniz!
Taksici- Karar verin artık, ya ikinizde inin ya da devam edin!

[Araba devam ediyor, Ela’nın telefonu çalıyor...]

E- Alo. Evet benim. Evet, sabah konuşmuştuk. Tamam, bir saniye lütfen. Bir dakika lütfen, kalem bulmaya çalışıyorum!

[Levent cebinden kalem çıkarıp Ela’ya uzatır.]

E- Buyurun sizi dinliyorum... [Saçları önüne gelir, Levent düzeltir.. ] Kontrol edip sizi arayacağım. [Sinirli] Sağda durur musunuz?

[Levent’e döner... Kızgın kızgın bakmaktadır...]

E- Şimdi siz iniyorsunuz ve kendinize başka bir taksi buluyorsunuz!
L- Anlamadım?!
E- Anlayacağınız dilde anlatırdım ama zamanım yok. İner misiniz aşağıya!
L- Affedersiniz ama bakın, siz neden bahsediyorsunuz?
E- Sen hangi cesaretle bana dokunursun ya!
L- Ben sadece yardımcı olmaya çalışıyordum.
E- Yardımmış! [Alaylı ve kızgın] Centilmenlik yapıp bir kadına takside öncelik tanımazsın ama utanmadan saçını düzeltirsin... Ne kadar inandırıcı! Sapık mısın nesin!
L- Sapık mı, ben mi? Bakın küçük hanım, hakaret ettiğiniz farkında mısınız siz?
E- Çok özür dilerim beyefendi, ama sizin gibilere hiç tahammülüm yok! Hemen arabadan inmezseniz sizi polise şikâyet edeceğim! İnin aşağıya, polis çağırırım!
L- Tamam... Sakin olun iniyorum.

[Levent arabadan iner... Şemsiyesini unutmuştur.]

L- Şemsiye...

[Ela şemsiyeyi Levent’e fırlatır. Sinirini alamamıştır...]

E- Hödük!

------------------------------------------------------------------------
gizos

gizos

MesajKonu: Geri: Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya   Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 11:44 pm

87.Bölüm(Final) Ela Fonda:
Çocukken okuduğum bütün masallar mutlu sonla biterdi
Bende hep öyle bir masalın kahramanı olmak isterdim
Ama hayatın masallardan bir farkı var
Mutluluklar sonsuza kadar sürmüyor
Bazen hiç beklemediğin bir anda bitiveriyor her şey
Hayatın masallardan bir farkı daha var aslında;
İkinci bir şans çıkarabiliyor hayat insanın karşısına
Ve hiç beklemediğin bir anda, başlayabiliyorsun
m3rv3-£La
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
m3rv3-£La

MesajKonu: Geri: Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya   Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 1:04 am

Bölüm 31:
(belqesel izliyorlar)
Zenan:Cani kendi çocuğunu hapur hupur yedi.
Hasan:Yer ..Adı üstünde ormanlar kralı.
Zenan:Erkek aslan yer ama dişisi yemez..Bak aslanın bile dişisi makbul.
Hasan:Aslanlardan sıkıldıysanız penguenleri açıyım Levent Bey..
Ela:Ya aklım hala o garip çiftte..İnanabiliyor musunuz?Ya kadın burnumu kır demiş kocasıda çekici indirmiş.Ne piskopat insanlar...
Hasan:Onlar bile eş bulduysa benimde hala şansım var demektir.
Ela:Ya bide biz birbirimiz için herşeyi yaparız diyorlar.Senin benim için Aslanla konuşman bile kaç hafta sürdü.O çat diye çekici indirmiş.
Levent:Ela
Ela: Hı
Levent:Bir saniye içeriye gelirmisin?
Ela:Tabi
....Kesin romantik bir süpriz hazırladı.
Zenan:Bence Leventte suçlu erkek bakışı vardı.
.......
Ela :Ne dedin sen!!!
Levent:Aslanla konuşmadım dedim.
Ela:O zaman neden beni ameliyata aldı.
Levent:Sebebini bilmiyorum.Ama ben değilim.
Ela:Eee sana teşekkür ettim.Sen de bişey değil dedin..
Levent:Çünkü kavga etmekten yoruldum Ela..
Ela:Yoruldun demek..Yoruldun haa..Bende yoruldum başhekim Levent Bey
Levent:....Yine başlıyoruz.
Ela:Hayır başlamıyoruz...BİTİRİYORUZ..
....Çekil!!
Levent:Nereye?
Ela:Buraya kadar Levent!Seni TERK EDİYORUM!
Levent:Hayatım dur...Burası senin evin ben giderim...
Ela:Git tabi ...zoru görünce hemen kaç.!!Ama bu son apandistim değil kafamda patlasa bu defa afftemiyem seni!!
(Hasan gelir)
Ela: Ne var!
Hasan (Elinde çikolata)Şey..ii gelir şeysin ya..
(zenan gelir)
Zenan:Seni terkediyorum Levent..
Hasan:Sen yorulma hayatım senin yerine ben ederim.....
Zenan:
gizos

gizos

MesajKonu: Geri: Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya   Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 1:34 pm

Ela&Levent 87 Bölüm(FiNAL)
E:Keşke geri dönmeseydin yarın konuşurduk
L.Bekliyemedim...Ela ben seni sevmekten hiçbir zaman vazgeçmedim
beni hiç affetmiyceksin biliyorum ama seni bırakıp giderkende çok seviyordum ben hala da çok sevyorum ben o zaman sadece mutlu olabiliceğimize dağir inancımı kaybetmiştim
E:Sonra mutlu olabiliceğini düşündüğün biriyle evlendin
L: Hayır...Bilmen gereken şeyde bu zaten ben senden başkasını hiç düşünmedim hiç sevmedim bizim Eylülle evliliğimiz sadece kağıt üzerindeydi
E:?
L:Kızının velayetini alabilmesi için evlendik ve Eylül herzaman benim arkadaşım olarak kaldı sevdiğim bir kadın olduğunu bilerek,senden seni sevmekten hiç bir zaman vazgeçmedim ben
E:....levent
L:Ve eğer nolursa olsun ben vazgeçmiycem
E:...Levent bak...
L:senden hiç bi beklentim yok yani kendine yeni bi hayat kurduğunu farkındayım
E:Levent biz Giyomla boşanıyoruz
ben seni unutmak için herşeyi yaptım herşeyden kaçtım uzaklara gittim başka bi ülkeye yerleştim başka biriyle evlendim beni gerçekten seven biriyle ama olmadı yapamadım seni unutamadım,seni çok özledim...
L:Yani sende...sende hala
E:Ve bu kaza...bu kaza beni kendime getirdi ben seni kaybetmekten ne kadar korktuğumu seni hala ne kadar sevdiğimi anladım..
L:ELA Bİ ŞANS DAHA VERELİMMİ BENCE BİZ BUNU HAKETTİK
E:BENCEDE

Dizideki Beğendiğiniz Replikler Buraya
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-