DOKTORLAR DİZİSİ FAN SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOKTORLAR DİZİSİ FAN SİTESİ

EN YENİ DOKTORLAR FAN SİTESİ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

hızlı kulaç atmassan tıpuğu kafana yersin

YazarMesaj
ADMİN RABİA
Admin
ADMİN RABİA

hızlı kulaç atmassan tıpuğu kafana yersin Empty
MesajKonu: hızlı kulaç atmassan tıpuğu kafana yersin   hızlı kulaç atmassan tıpuğu kafana yersin Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 11:34 am

Hızlı kulaç atmazsan topuğu kafana yersin!
hızlı kulaç atmassan tıpuğu kafana yersin 643DF4B7F89BE7478DED0BA9r

Aşk şarkılarının sevilen sesi Kutsi 'Aynadaki Yüzünün Yansıması Benim' isimli yeni albümünü çıkarttı. Kutsi, sanat dünyasında ayakta kalabilmek için çok çalışmak gerektiğini düşünüyor..

İlk albümünü 2000 yılında çıkartan Kutsi kendinden her zaman 'beyefendi' olarak söz ettiriyor. Bunun için özel bir çaba sarf etmediğini öyle yetiştiğini söyleyen Kutsi yeni albümü 'Aynadaki Yüzünün Yansıması Benim' ile yeniden gündemde. Mustafa Sandal'a, Nip-Tuck'ın Dr.Troy'una benzetilen Kutsi, "Bir gün mutlaka bana da birilerini benzetecekler" diyerek artık bunlara güldüğünü söyledi.

* Bu yolculuğun buralara geleceğini hayal ediyor muydunuz?
Aslında böyle entrikalarla dolu zor bir hayat olduğunu en başta çözememiştim. İşin içine girdikten sonra daha çok anladım ve kendimi bir kulvarda buldum. Hem kendi yaptığım müzik dalında, hem de sanat yaşamında. Bu piyasa da durabilmek için bir kulvar açılmış bana. Burada kalabilmem için arkama bakmaksızın kulaç atmam lazım. Eğer hızlı kulaç atmazsan yan kulvardakinin topuğunu kafana yiyorsun.

* Sizi hiç sevgilinizle göremeyecek miyiz?
Göreceksiniz tabii ki, ama ben bunu kullanmak istemiyorum. Özel ve iş hayatımın arasında bir duvar var. Ben özel hayatımı iş hayatıma karıştırmak istemiyorum.

KALBİM AŞK ACISI İLE DOLU

* Yani göz önünde yaşayan insanlar ilişkilerini kullanıyorlar mı?
Yani izliyorum işte televizyonda magazin programlarında, hoş mu sizce! Cılkı çıkıyor. Orada göründüler, el ele tutuştular. Bakıyorum hiç hoşuma gitmiyor.

* Şu an aşık mısınız?
Değilim.

* Bu şarkılar aşk acısı sonucu ortaya çıkmış...
Evet. Aşık olan adam değil acı çeken adam şarkı yazar.

* Hayatınıza giren kadın "Ben saklanmak istemiyorum" diye isyan etmiyor mu?
Hayır, neden isyan etsin ki. Hayatımda biri olduğu zaman yemek de yerim, gezerim de. Ama bunu göz önünde yapmadım. Benim işim ayrı, müziğim ayrı, özel hayatım ayrı.

* Hayatınızda kimse yok mu?
Bu konuyu gerçekten konuşmak istemiyorum.

* Kalbiniz boştur ya da doludur...
Benim kalbim hiç yoksa aşk acısı ile doludur. O kalbi boşaltmam.

* 'Asla evlenmem' diyenlerden misiniz?
Nereye kadar ve kaç yaşına kadar... Olacak ama her şeyin bir zamanı var. Ben şunu yaşamayı seviyorum. Güzellikler güzel anda yaşandığı anda yaşanır. Rahmetli anneannem tülbentini kaldırır alnını gösterir ve "Şurada ne yazıyorsa o" derdi. Bunu hiçbir Allah'ın kulu değiştiremez. Benim evlilik zamanım ne zamandır, nerededir bilmiyorum.

Her ikisine de benzemiyorum!

*Pek çok yerde 'Mustafa Sandal'a benzeyen şahsiyet' diyorlar sizin için hâlâ...
Bir tane gözlüklü resmimiz vardı ikimizin de, o benzedi diye, 'Musti mi? Kutsi mi?' diye birşey yaptılar. Benim Mustafa Sandal'a benzemek gibi bir çabam olmadı hiçbir zaman.

* Nip-Tuck'da ki, Dr. Troy'ya da benzetiyorlar. Ve ona benzemek için saçınızın tarama şeklini bile değiştirdiğiniz söyleniyor.
İnşallah bir gün gelir bana da birini benzetirler. Ben yıllardır böyleyim. Nasıl bir operasyon geçirmiş olabilirim ki...

Para kazanmak için oyunculuk yapıyorum

* Oyunculuğu sevdiniz. 'Doktorlar' devam edecek mi?

Evet. Çok güzel bir dizi. Günden güne kendimi geliştiriyorum ve çok keyif alıyorum.

* Dizide para kazanmak için mi oynuyorsunuz?
Onu inkar edemem. Bir şekilde ayaklarının üzerinde durmak zorundasın. Sorumluluklarım var. Ben ailemi de geçindirmek zorundayım. Güzel şartlarda yaşamak istiyorum. Ama zor bir dönem içindeyiz. Evden adımını attığın anda, 250 YTL'lik oluyorsun. Hayat şartları ağır.

* Artık para kazanıp birikim yapmaya başladınız mı?
Daha yeni yeni... Bir de ben eli çok açık bir insanım. Har vurup harman savurduğum zaman oldu. Ama vur patlasın çal oynasın da değil. Herkese bir şekilde yardım da ettim.

Kıllarımı kestirirsem su topuna başlamam lazım

* Emrah, kıllarını kestirdi ve "Kestirdim kurtuldum" diye bir açıklama yaptı. Siz de tüylerinizi kestirir misiniz?

Yok kestirmem, zaten çok üşürüm ben. Kestirdi mi yoksa lazer mi yaptı bilmiyorum ama uzarken çok kötü batar. İnşallah lazer yaptırmıştır.

* Farklı bir imaj çalışması yapsanız ve gerek olsa...
Su topuna başlamam lazım o zaman. Olur mu öyle şey. Ben kestirmem. Mesela 'Sana Ne' albümünde gömleğimin düğmeleri açıktı ve rahatsız etmedi kimseyi.

Sabah/Günaydın
http://doktorlarsitesi.eniyiforum.net

hızlı kulaç atmassan tıpuğu kafana yersin
1 sayfadaki 1 sayfası